Çocuklar İçin Uyku Danışmanlığı Programı
(3 Yaş - 5 Yaş Çocuklar İçin Uygundur) 

Çocukların Uyku Sırları


Destek süresi: 1 hafta

  • Çocuğunuzu yatağa her koyduğunuzda uykuya direniyor mu?
  • Yada sizin yardımınız olmadan uykuya dalamıyor mu?
  • Gece boyunca uyanıyor ve uykuya geri dönemekte zorluk mu yaşıyor?
  • Yoksa gece korkularından mı muzdarip?

Siz de geceleri iyi uyuyamadığınız için yorgunluktan bitap düşüp, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar veremiyorsanız, işte bu program tam size göre…

Program içerisinde neler var?

Detaylı İnceleme:

Çocuğunuzu daha iyi tanıyabilmek ,mevcut durum ve  sorununuzu anlayabilmek için size birçok  sorudan oluşan ayrıntılı “Bilgi Edinme formu” ve ayrıca çocuğunuzun  birkaç günlük uyku ve beslenme düzeninizi görebileceğim günlükler göndereceğim.

Çocuğunuza özel uyku planı:

Formları değerlendirdikten sonra, size çocuğunuzun uykusu ile ilgili özel hazırlamış olan uyku planı göndereceğim.  Bu uyku planı; çocuğunuzun mevcut uyku alışkanlıklarını değerlendirmenize yardımcı olacak , çocuğunuzun yaşadığı uyku sorunlarının üstesinden gelme ve sağlıklı uyku alışkanlıkları kazanması konusunda size rehberlik edecektir.

Telefon/ Skype/ Facetime yada Yüzyüze görüşme:

Göndermiş olduğum plan ve dökümanları incelemenizi takiben sizinle ister yüz yüze ister telefon/skype/facetime  görüşmesi organize edeceğiz.  Bu görüşmede, hem planınızı beraber şekillendireceğiz  hem de aklınıza takılan tüm soruların üzerinden detaylı olarak geçeceğiz.

Destek:

Planınızı uygulamaya başlamanızı takiben, 7 günlük süreç boyunca, ,sizden gelen günlükleri inceleyerek, isteğe göre günde bir kez telefon ya da mail ile durum değerlendirmesi yapacağız.

WhatsApp WhatsApp Destek

0537 764 14 34