Seminer Ve Etkinlikler

İkiannebirmufak youtube kanalında uyku ile ilgili çok hoş bir canlı yayın gerçekleştirdik.

Uyku eğitimi nedir? Uyku eğitimi şart mıdır? Uyku eğitimine hangi ayda başlanır? Bebeğimizi sallanarak, emzirilerek, kucakta uyutmaktan nasıl vazgeçirebiliriz? ve daha bir çok konu..

İyi gelecek elçileri youtube kanalı ile bebeklerde uyku sorunları üzerine uzun bir söyleşi yaptık.
Microsoft Türkiye'de  "Çalışan ebeveynler ve çocuğunuzun uykusu"
Etkinliği

18 Şubat 2019 Pazartesi günü, Microsoft Türkiye'de  "Çalışan ebeveynler ve çocuğunuzun uykusu" semineri için bir araya geldik.

IBS Anne Bebek ve Çocuk Fuarı
Etkinliği

14-16 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşen  IBS Anne Bebek ve Çocuk fuarında ailelerle buluşup, çocuklarının uykusu konusunda sıcacık sohbetler etme fırsatını bulduk.

Parents Dergisi
Semineri

15 Ağustos 2018 Çarşamba günü Parents dergisi tarafından düzenlenen İsfanbul Avm'nin evsahipliğinde Çocukludünya ile birlikte çok güzel bir gün geçirdik.

Mothers'Land
Semineri

07 Haziran Perşembe günü, Mothers'Land in ev sahipliğinde çok keyifli bir uyku semineri gerçekleştirdik. Annelerle bol bol bebek ve çocuk uykusunu konuşma fırsatı bulduk.

​Gymboree Ulus
Semineri

22 Mayıs 2018 Salı günü, Gymboree Ulus'un ev sahipliğinde birbirinden tatlı bebekler ve annelerinin katılımıyla, çok keyifli bir uyku semineri gerçekleştirdik.

​Atölye Pixiu
Semineri

27 Mayıs Pazar günü Göktürk'teki Atölye Pixiu' nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz uyku seminerinde, annelerimizle bol bol uykuyu konuştuk.

WhatsApp WhatsApp Destek