Yenidoğan Uyku Danışmanlığı Programı 
(0 - 4.5 Ay Bebekler İçin Uygundur)

Yenidoğan Uyku Sırları


Destek süresi: 1 hafta

Öncelikle tebrikler !  Aylardır beklediğiniz, mis kokulunuz, bal yanaklınız yolda ya da artık sıcacık kollarınızda; genişleyen aileniz için ne harika ve heyecan verici bir zaman!

 Yeni doğmuş ya da doğacak bebeğinizin uykusu ile ilgili başlangıçtan itibaren sağlıklı uyku alışkanlıklarını nasıl kazandırabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu program tam size göre…

Program içerisinde neler var?

Detaylı İnceleme:

Bebeğinizi daha iyi tanıyabilmek , mevcut durum ve  sorununuzu anlayabilmek için size birçok  sorudan oluşan ayrıntılı “Bilgi Edinme formu” ve ayrıca bebeğinizin  birkaç günlük uyku ve beslenme düzeninizi görebileceğim günlükler göndereceğim.

Bebeğinize özel uyku planı:

Formları değerlendirdikten sonra, size bebeğinizin uykusu ile ilgili özel hazırlanmış olan uyku planı göndereceğim.  Bu uyku planı; bebeğinizin mevcut uyku alışkanlıklarını değerlendirmenize yardımcı olacak ,sağlıklı uyku alışkanlıklarını teşvik etmede size rehberlik edecek, bebeğinizin uyku ortamını değerlendirerek, bebeğinizin uyku düzenlerini ve uyku, beslenme ve günlük rutin arasındaki ilişkiyi anlamanızı sağlayacaktır.

Telefon/ Skype/ Facetime yada Yüzyüze görüşme:

Göndermiş olduğum plan ve dökümanları incelemenizi takiben sizinle ister yüz yüze ister telefon/skype/facetime  görüşmesi organize edeceğiz.  Bu görüşmede, hem  planınızı beraber şekillendireceğiz  hem de aklınıza takılan tüm soruların üzerinden detaylı olarak geçeceğiz.

Bu görüşmede aynı zamanda “ Mahallenin En Mutlu Bebeği “ lisanslı eğitmeni olarak,  size huzursuz,kolik bebeğinizi dakikalar içinde sakinleştirmenize yardımcı olacak Dr. Harvery Karp’ın  5S  yöntemi ile ilgili detaylı bilgileri paylaşacağım.

Destek:

Planınızı uygulamaya başlamanızı takiben, 7 günlük süreç boyunca, ,sizden gelen günlükleri inceleyerek, isteğe göre günde bir kez telefon ya da mail ile durum değerlendirmesi yapacağız.

WhatsApp WhatsApp Destek

0537 764 14 34